Katalógy a Letáky

Akciový leták 2020

Veľký výpredaj obkladov a dlažieb. Nakupujte za akciové ceny.

 

Pozrieť

Katalóg dlažieb XXL 2020

Veľkoformátové dlažby majú široké využitie. Je možné, použiť ich v interiéri, tak v exteriéri, na stenu alebo podlahu,
na fasádu ako aj na obklad kuchynskej dosky alebo nábytku.

 

Pozrieť

Katalóg Exclusive 2020

Najkrajšie najmodernejšie a najluxusnejšie kolekcie od najprestížnejších dodávateľov sveta. Každú kolekciu sme vyberali tak, aby konkrétne produkty v kolekcii spĺňali tie najvyššie kritéria kvality.

 

Pozrieť

Arté – katalóg obkladov a dlažieb 2019-2020

Tento katalóg je spracovaný tak, aby korešpondoval so stojanom, na ktorom sú vystavené produkty tohto popredného výrobcu. Týmto spôsobom je orientácia a výber produktov veľmi jednoduchá a rýchla. 

Pozrieť

Katalóg Svet dlažieb 2019

Výber tých najžiadanejších kolekcií dlažieb od popredných európskych výrobcov. Unikátne dizajny, inšpirované samotnou prírodou, sú zárukou nadčasových a nestarnúcich priestorov vo vašich domoch, bytoch, kanceláriách.

 

Pozrieť

Katalóg Prestige Line 2019

V spolupráci s popredným európskym producentom – značkou TUBADZIN sa nám to podarilo. Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

 

Pozrieť

Katalóg Tubadzin 2019

Spoločnosť Tubadzin je na európskom trhu dlhodobo lídrom v produkcii obkladov a dlažieb. Neustály dopyt klientov po nových farbách, vzoroch či rozmeroch núti dizajnérov Tubadzinu transformovať tieto požiadavky do svojich návrhov a následne aj do produkcie.

 

Pozrieť

Katalóg Nova Ceramica 2018

Prinášame Vám nový katalóg obkladov a dlažieb z dielne fabriky „NOVA CERAMICA“. Nájdete tu množstvo inšpirácií nielen pre Vašu kúpeľňu. Vybrali sme pre Vás tie najžiadanejšie a najpredávanejšie kolekcie inšpirované samotnou prírodou.

 

 

Pozrieť

Katalóg Ceramika Konskie 2018

V spolupráci s popredným európskym producentom – značkou Ceramika Konskie sa nám to podarilo. Vytvorili sme obsahovo unikátny katalóg zameraný na moderné, elegantné, štýlové a luxusné kolekcie kúpeľňových obkladov a dlažieb, ktoré sú odrazom aktuálnych trendov interiérového dizajnu.

 

Pozrieť

Katalóg Exteriér 2017-2018

Prinášame Vám katalóg zameraný predovšetkým na obklady, dlažby a fasádne prvky pre Vaše exteriéry. Je to prvý katalóg svojho druhu. Nájdete v ňom množstvo inšpirácií ako si veľmi efektívne, štýlovo a hlavne za veľmi výhodné ceny skrášliť fasádu svojho domu, prípadne stenu balkóna či terasy.

 

Pozrieť

Katalóg Baukeramika 2017

Prelistujte si náš nový katalóg s názvom Baukeramika, ktorý Vám ponúka starostlivo vybrané série keramických obkladov a dlažieb. Tento katalóg je venovaný ekonomickým sériám, ktoré sú dostupné každému zákazníkovi, pričom ich kvalita a atraktivita naplní očakávania aj tých najnáročnejších klientov.

 

Pozrieť

Katalóg Mei 2017

Nemecká kvalita a precíznosť sú charakteristickými znakmi všetkých výrobkov tohto výrobcu. Od dobre premysleného návrhu cez moderné postupy až po majstrovský výkon venuje spoločnosť pozornosť každému aj tomu najmenšiemu detailu tak, aby vytvorila produkt, ktorý budete radi používať po mnoho nasledujúcich rokov.

 

Pozrieť

Katalóg AB 2017

Prinášame Vám nový exkluzívny katalóg obkladov a dlažieb z dielne významného španielskeho producenta Azulejos Benadresa.

 

Pozrieť

Napíšte nám

Máme dostupných množstvo katalógov ale hlavne realizácií a kojí v rámci celého Slovenska.

 

    Zvoľte Predajňu*


    Súhlasim so spracúvaním osobných údajov.